wakacje last minute

Okazje last minute na początek wakacji 2016

Już za tydzień w szkołach w Polsce zabrzmi ostatni dzwonek, a uczniowie rozpoczną wymarzone i długo oczekiwane wakacje. Okres ten to początek sezonu poszukiwania okazji last minute na rodzinne wyjazdy.

Kiedy zakupić wakacyjne oferty last minute, aby było najtaniej?

Najlepszym momentem na zakup wycieczki last minute w przypadku okresu wakacyjnego są pierwsze oraz ostatnie dni wakacji. W tym czasie można zyskać najwięcej, ponieważ touroperatorzy starają się przedłużyć sezon oferując zniżki do nawet 40% na wyjazdy last minute.

W przypadku studentów lepiej poczekać do września, kiedy wakacje w Turcji, Grecji lub Hiszpanii można kupić nawet za połowę ceny, która obowiązywała w przypadku oferty first minute.

Okazje last minute na początek wakacji

Tydzień przed rozpoczęciem się sezonu wakacyjnego to idealny okres, aby znaleźć ciekawe oferty na rodzinny urlop last minute. Warte uwagi są zwłaszcza wycieczki last minute do najpopularniejszych kurortów, w takich krajach jak Grecja, Bułgaria czy Chorwacja

Last minute Grecja

Wycieczki last minute do Grecji na 7 dni przed początkiem wakacji można zakupić już od 899zł za 7 dni pobytu jednej osoby. W tej cenie nie kupimy oczywiście wycieczki last minute z opcją wyżywienia All inclusive, ale 2 posiłki w postaci śniadania i obiadokolacji to też bardzo atrakcyjna oferta, zwłaszcza że za tygodniowy pobyt na Riwierze Olimpijskiej w hotelu trzygwiazdkowym zapłacimy mniej niż tysiąc złotych.

Dla tych, którzy wolą greckie wyspy, najtańszą opcją na wakacje last minute będzie Kreta, na której pobyt w dwugwiazdkowym hotelu kosztuj ok. 960 złotych.

Za niewiele więcej możemy bo raptem 100 złotych możemy spędzić tygodniowy urlop w trzygwiazdkowym hotelu na Rados.

Jak widać wczasy last minute Grecja możemy zakupić w biurze podróży już za 800-1000 złotych, co jak na okres wakacji jest naprawdę nie lada okazją.

Sprawdź oferty: last minute Grecja

Last minute Bułgaria

Inną okazją last minute na początek wakacji jest Bułgaria, w której tygodniowy pobyt jednej osoby w hotelu 2-3 gwiazdkowym ze śniadaniem możemy zakupić za 1100zł. Jeśli wolimy opcję All inclusive, wystarczy że dopłacimy około 190 złotych i będziemy mogli cieszyć się od 11 do 22 nielimitowanymi napojami, przekąskami oraz lokalnymi alkoholami.

Dodatkowo jeśli zakupimy nasze wakacje last minute w Net Holiday i postanowimy spędzić je w miejscowości Primorsko w wybranych hotelach otrzymamy bezpłatny wstęp dla dzieci do 12 lat wraz z dwoma osobami dorosłymi do Aquaparku.

Last minute Bułgaria mimo, że nieco droższa od Grecji, ma do zaoferowania turystom bardzo wiele atrakcji, takich jak aquaparki, wycieczki fakultatywne, czy bardzo tania opcja all inclusive, za którą w przypadku wakacji w Grecji musielibyśmy zapłacić, co najmniej 150 złotych więcej.

Sprawdź oferty: Last minute Bułgaria

Last minute Chorwacja

Ostatnią propozycją na początek wakacji jest Chorwacja, która w tym okresie jest naprawdę bardzo tania. W pierwszym tygodniu wakacji możemy trafić na wycieczki last minute nawet za 600 złotych. Oczywiście w tej cenie nie mamy wyżywienia, a o opcji All inclusive możemy tylko pomarzyć, jednak 600 złotych za 7 dni pobytu w trzygwiazdkowym hotelu w Dalmacji Południowej to i tak nie lada okazja.

Jeśli jednak planujemy rodzinny wyjazd i chcielibyśmy zakupić wycieczkę wraz z wyżywienie to cenę 600 złotych musimy pomnożyć razy dwa i to w przypadku opcji śniadania i obiadokolacji. Jeśli chcemy wypoczywać z wyżywieniem all inclusive, wówczas musimy zapłacić co najmniej 1650 złotych.

Sprawdź oferty: Last minute Chorwacja

Wycieczki last minute na tydzień przed rozpoczęciem wakacji

Jak widać zakres cenowy wycieczek last minute na 7 dni przed rozpoczęciem wakacji jest już mniej atrakcyjny, niż w maju, czy też na początku czerwca, kiedy to z opcją last minute mogliśmy spędzać tygodniowy urlop w Grecji, Turcji, czy też Bułgarii za mniej niż 700 złotych. Jeśli jednak polujemy na większe okazje last minute na początek wakacji, warto poczekać jeszcze 3-4 dni i kupić wycieczki last minute tuż przed końcem roku szkolnego, co sprawi że wyjazd do Grecji, Bułgarii, czy też Chorwacji na początku wakacji z opcją all inclusive nie będzie nas kosztował 1100-1600 złotych, a 800 złotych.

payday loans connecticut

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *