okazje last minute

Weekendowe okazje na tanie last minute 18-19.06.2016

Rozpoczynamy cykl artykułów, w którym prezentowane będą weekendowe okazje na tanie wczasy last minute do najpopularniejszych kurortów turystycznych w Europie i na Świecie.

Okazje last minute na weekend 18-19 czerwca

Ostatni przed wakacyjny weekend obfituje w bardzo ciekawe okazje last minute.

Do najtańszych, a zarazem najbardziej ciekawych ofert tygodniowych wczasów, które rozpoczniemy w zbliżający się weekend należą następujące kierunki:

Wycieczki do Grecji

Zobacz wszystkie oferty last minute Grecja.

 • Wyspa Kreta

  pobyt w trzygwiazdkowym hotelu Aparthotel Kasapakis bez wyżywienia na miejscu oraz z wylotem z lotniska w Poznaniu 19.06.2016 możemy zarezerwować za jedyne 800zł od osoby lub dla bardziej wymagających, skusić się na wakacje w hotelu Hotel Elpida z opcją all inclusive i wylotem z Gdańska 19.06 w kwocie 1110zł, dodatkowo dzięki promocji firmy Grecos, za pierwsze dziecko zapłacimy tylko 560 złotych,

 • Wyspa Korfu

  wczasy w trzygwiazdkowym hotelu Hotel Kormoranos Beach z opcją śniadań i obiadokolacji oraz wylotem 18.06 z Warszawy możemy zakupić w biurze podróży za jedyne 850 złotych od osoby, jeśli będzie podróżować z nami dziecko, to zapłacimy za nie jedynie 560 złotych,

 • Wyspa Rodos

  urlop spędzić możemy także w trzygwiazdkowym hotelu Nicolas Vila, gdzie czeka na nas wyżywienie all inclusive oraz polski animator. Dodatkowo dzięki promocji w Net Holiday na pierwsze dziecko do lat 14 i 2-gie do lat 6 pobyt w hotelu otrzymamy gratis, a wakacyjną podróż możemy rozpocząć na jednym z czterech lotnisk (Katowice, Warszawa, Poznań, Gdańsk) w dniu 19.06. Koszt siedmiodniowego pobytu wraz z przelotem w przypadku osoby dorosłej kosztować będzie 1259zł.

Wycieczki do Bułgarii

Zobacz wszystkie oferty last minute Bułgaria.

 • Słoneczny Brzeg

  wakacje w trzygwiazdkowym hotelu AVLIGA wraz ze śniadania i obiadokolacjami oraz wylotem 18.06 z Krakowa możemy zarezerwować już za 1033 złote od osoby,

 • Złote Piaski

  tygodniowy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu GRADINA z opcją śniadań oraz wylotem 18.06 z Krakowa możemy wykupić w biurze podróży za jedyne 1185 złotych od osoby.

Wycieczki do Turcji

Zobacz wszystkie oferty last minute Turcja.

 • Bodrum

  trzygwiazdkowy hotel MOOD BEACH z dwoma posiłkami i wylotem z Poznania 19.06 za zaledwie 803zł 7dni osoba,

 • Alanya

  tanie wczasy last minute możemy spędzić w czterogwiazdkowym hotelu  GALAXY BEACH wraz z opcją all inclusive oraz wylotem z lotniska z Gdańska 18.06 możemy zarezerwować już od 959zł za 7dni,

 • Kemer

  siedem dni w czterogwiazdkowym hotelu RESIDENCE RIVERO wraz z opcją wyżywienia all inclusive i wylotem z Gdańska 18.06 możemy mieć za jedyne  995zł od osoby.

Wszystkie powyższe oferty dotyczą wyjazdów w dniach 18-19 czerwca na 7-dniowe wycieczki last minute. Ceny wycieczek mogą ulec zmianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *