turcja

Turcja okazje last minute przed wakacjami

Ostatnie 5 dni pozostało do zakończenia roku szkolnego i oficjalnego startu sezonu wakacyjnego. Dla osób, które chcą wykorzystać najlepsze okazje last minute to ostatnia chwila na wakacje poniżej tysiąca złotych w Turcji.

Przed wakacyjne wycieczki do Turcji

Decydując się na wyjazd do Turcji jeszcze przed sezonem wakacyjnym wraz z ofertami last minute możemy znaleźć naprawdę okazyjne wyjazdy, o których w sezonie możemy jedynie pomarzyć.

Najlepsze okazje last minute Turcja przed wakacjami

Pierwszą atrakcyjną propozycją wycieczki do Turcji, jest oferta wyjazdu 22.06 z wylotem z Gdańska, do tureckiego Side, gdzie możemy spędzić 7 dni w czterogwiazdkowym hotelu The Colours Side z opcją wyżywienia  all inclusive za zaledwie 989zł od osoby. W cenie oprócz dostępu do dwóch hotelowych basenów ze zjeżdżalniami, mamy także możliwość skorzystania z siłowni, sauny, czy też dodatkowy płatnych masaży i łaźni tureckiej. Dodatkowo w godzinach od 10 do 24 możemy spożywać nielimitowane napoje bezalkoholowe i alkoholowe, a także przekąski, które serwowane są w czterech hotelowych barach.

Kolejną już nieco droższą propozycją wakacji last minute Turcja jest tygodniowy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu CLUB ARINNA w Bodrum, który rozpocznie się od wylotu z Warszawy 23.06.2016. W kwocie 1188zł otrzymamy opcję wyżywienia all inclusive, dostęp do dwóch basenów, w tym jednego wewnętrznego, dostęp do prywatnej plaży oddalonej 100 metrów od hotelu, a także bezpłatnej sauny, łaźni tureckiej i siłowni.

Ostania okazja last minute przed wakacjami, którą warto wykupić już dziś to wakacje w hotelu Hotel Crystal w Bodrum, który położony jest z dala od zgiełku miasta. Taka lokalizacja czterogwiazdkowego hotelu Crystal to zwłaszcza idealna opcja dla osób, które szukają odpoczynku oraz relaksu bez zbędnej rozrywki i hałasu. Dodatkowym atutem tego miejsca jest piękna piaszczysta plaża położona 600 metrów od hotelu oraz liczne baseny ze zjeżdżalniami. Do dyspozycji gości hotelowych oddany jest także kort do tenisa ziemnego, boisko do koszykówki, rzutki, a także sauna i łaźnia turecka. W cenie 1199zł otrzymamy również nielimitowane napoje oraz alkohole lokalne, a także  przekąski, które serwowane są od 10 do 24.

Sprawdź aktualne oferty last minute Turcja

Turcja bez opcji all inclusive w niższym standardzie?

W ofercie biur podróży znaleźć można także tańsze oferty z pobytem w hotelach trzygwiazdkowych i wyłącznie śniadaniami oraz obiadokolacjami. Tego typu oferty last minute nie są do końca opłacalne, ponieważ zarówno standard hotelu trzygwiazdkowego w Turcji nie jest równy takiemu standardowi w europejskich hotelach, jak i brak opcji all inclusive nie jest wcale w tym przypadku oszczędnością. Zakup napoi na własną rękę w trakcie siedmiodniowego pobytu w Turcji, przy temperaturach grubo przekraczających trzydzieści stopni, może okazać się dla nas bardziej kosztowny, niż wcześniejszy zakup opcji all inclusive.

Dlatego też wybierając się do Turcji szczególnie polecamy oferty, w których standard hotelu to co najmniej cztery gwiazdki, a opcja wyżywienia to wyłącznie all inclusive.

Wycieczki do Turcji będą drożeć?

Jak widać sezon wakacyjny zbliża się nieubłagania, a wraz z nim ceny wycieczek do Turcji zaczynają wzrastać. Jeszcze 2-3 tygodnie temu wyjazd do Turcji z wyżywieniem all inclusive można było kupić za 750-890 złotych, dziś za te same wakacje musimy zapłacić od 200 do 300 złotych więcej. Mimo to są to nadal okazja, ponieważ już od soboty wycieczki do Turcji będą drożeć z tygodnia na tydzień, a znalezienie oferty last minute w cenie poniżej 1200 złotych może okazać się nie możliwe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *