okazje last minute

Weekendowe okazje last minute 25.06 -26.06.2016

Nadchodzący weekend zapowiada się naprawdę gorąco.  Nie tylko ze względu na temperatury panujące na zewnątrz, ale także okazje last minute na wakacyjne wyjazdy, które zwłaszcza na początku wakacji mogą być bardzo atrakcyjne.

Last minute w Grecji już od 850zł

Wakacje możemy zainaugurować na jednej z greckich wysp, gdzie 7-dniowy pobyt możemy zarezerwować już za 850 złotych. W takiej cenie uzyskamy pokój dwu osoby w trzygwiazdkowym hotelu na Krecie. To właśnie ta oferta last minute Grecja z pobytem w hotelu Aparthotel Kasapakis jest obecnie najtańsza z pośród wycieczek do Grecji.

Aparthotel Kasapakis
Hotel Aparthotel Kasapakis

Kolejną pod względem cenowym grecką wyspą jest Rodos. Wakacje na tej wyspie to wydatek rzędu 1400 złotych, który pokryje pobyt w czterogwiazdkowym hotelu Hotel Mitsis La Vita. W cenie otrzymamy także śniadania i obiadokolacje, a także dostęp do zewnętrznego basenu hotelowego, a za dopłatą możemy także skorzystać z kortu tenisowego sauny, czy też siłowni.

Hotel Mitsis La Vita
Hotel Mitsis La Vita

Sprawdź inne oferty last minute Grecja

Wakacje last minute w Turcji już od 1203 złotych

Równie atrakcyjną ofertę na początek wakacji przygotowały hotele w Turcji, gdzie 7 dni wczasów kosztuje 1203 złote. W tej cenie otrzymamy pokój w trzygwiazdkowym hotelu MOOD BEACH Bodrum wraz ze śniadaniami i obiadokolacjami oraz wybrane napoje, oczywiście bezalkoholowe. Obecnie w Turcji panują wyjątkowo temperatury zbliżone do tego co czeka nas w Polsce w ten weekend, jednak woda do kąpieli w odróżnieniu od Bałtyku ma już blisko 22 stopnie.

Hotel MOOD BEACH
Hotel MOOD BEACH

Kolejną ciekawą ofertą last minute Turcja są wakacje all inclusive w trzygwiazdkowym hotelu SERENE BEACH, również w Bodrum. W cenie 1295 złotych za osobę, oprócz trzech posiłków, otrzymamy również napoje, lody, przekąski w dwóch barach oraz napoje alkoholowe.

Hotel SERENE BEACH
Hotel SERENE BEACH

Zobacz inne oferty last minute Turcja

Pierwszy weekend wakacji, oferty last minute

Jak widać pierwszy weekend wakacji obfituje w ciekawe i tanie wczasy last minute, które często oferują 7-dniowe wakacje za granicą w cenie poniżej 1000 złotych. Oczywiście wycieczki te zazwyczaj są bez wyżywienia, jednak dopłacając już kilkaset złotych może zarezerwować wczasy last minute ze śniadaniami i obiadokolacjami, a także opcją last minute, za którą w przypadku Turcji przyjdzie nam zapłacić zaledwie 1295 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *