Wyspy kanaryjskie

Wakacje 2016 – wycieczki do Hiszpanii

Wakacje 2016 rozpoczęły się na dobre, wiec najwyższy czas poszukać najlepszych okazji last minute.  Kierunek jaki dziś obierzemy sobie na cel to Hiszpania, w której skład wchodzą nie tylko kurorty na kontynentalnej części tego kraju jak Costa Brava, czy Costa Dorada, ale także liczne wyspy, w tym najpopularniejsze Wyspy Kanaryjskie.

Wycieczki do Hiszpanii z oferty last minute

Oczywiście najlepsze okazje last minute trafiają się na wyjazdy, które mają nastąpić następnego dnia lub w czasie najbliższych 2-3 dni. Tak samo jest w przypadku oferty last minute Hiszpania, w której najtańsza oferta za 1378zł to 7-dniowy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu Costa Del Sol ze śniadaniami oraz obiadokolacjami, który rozpoczyna się już 1 lipca.

W podobnej cenie i terminie możemy spędzić wakacje na wyspie Gran Canaria, która jest częścią archipelagu Wysp Kanaryjskich. W tym przypadku w kwocie 1398zł mamy zapewniony pobyt w trzygwiazdkowym hotelu Apartamenty Las Walkirias bez wyżywienia.

Jeśli chcielibyśmy spędzić urlop z opcją wyżywienia all inclusive, wówczas za najtańsze wycieczki do Hiszpanii zmuszeni będziemy zapłacić co najmniej 1987zł. W tej cenie spędzimy 7 dni w Costa Dorada na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii w 3,5 gwiazdkowym hotelu Santa Monica Playa.

W przypadku Wysp Kanaryjskich cena wygląda podobnie i oscyluje w graniach 1998 złotych za siedmiodniowy pobyt na wyspie Gran Canaria.

Wycieczki do Hiszpanii w sierpniu

Jeśli woli bardziej odległe terminy wycieczek do Hiszpanii, na przykład w sierpniu, wówczas najtańsze oferty biur podróży znajdziemy w cenie 1371 złotych, jednak z wylotem z Berlina. Za wylot z polskiego lotniska musimy zapłacić o przeszło 100 złotych więcej, ponieważ najtańsza wycieczka do Hiszpanii z wylotem z Warszawy i pobytem na Majorce w dwugwiazdkowym hotelu bez wyżywienia to wydatek 1448 złotych.

Opcja all inclusive w tym terminie to już spory wydatek, ponieważ rezerwując już dziś wycieczki do Hiszpanii z opcją all inclusive musimy zapłacić co najmniej 2091 złotych od osoby. W tej cenie znajdziemy wakacje w Costa Brava w północno-wschodniej Hiszpanii z wylotem z Poznaia oraz pobytem w czterogwiazdkowym hotelu Tossa Beach Center.

Sprawdź oferty last minute Hiszpania

Hiszpania na wakacje 2016

Jak widać Hiszpania nawet w ofertach last minute nie jest najtańszym miejscem na wakacje. Mimo to wśród polskich turystów cieszy się dużą popularnością, głównie ze względu na wysoki standard hoteli i obsługi, gwarantowaną pogodę, przepiękne piaszczyste plaże oraz stabilną sytuację geopolityczną, czego w ostatnim czasie nie można powiedzieć o takich patentach turystycznych jak Tunezja, Turcja, czy Egipt.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *