Weekendowe okazje last minute 09.07 -10.07.2016

Pogoda w Polsce nie dopisuje. Temperatury rzędu 18 stopni orz deszczowa aura sprawiają, że coraz chętniej przeglądamy oferty biur podróży, szukając atrakcyjnych ofert last minute. Dla osób, które w poszukiwaniu słońca zdecydują się na wyjazd w najbliższy weekend przygotowaliśmy kilka atrakcyjnych wycieczki do Grecji oraz Turcji.

Atrakcyjne oferty last minute na lipcowy weekend

Decydują się na wakacje na ostatnią chwilę, w najbliższy lipcowy weekend, najtańsze oferty jakie można znaleźć u touroperatorów w Polsce to wycieczki do Turcji.

Wycieczki last minute Turcja

Najtańszą ofertą jest 7-dniowy pobyt w Bodrum w trzygwiazdkowym hotelu z opcją wyżywienia, która obejmuje śniadania i obiadokolacje. W cenie pobytu w hotelu MOOD BEACH, który leży zaledwie 190 metrów od najbliższej publicznej plaży nie otrzymamy za wiele atrakcji, nie licząc przepięknej pogody i temperatur rzędu 34 stopni, dostępny dla zakwaterowanych turystów jest tylko bilard oraz basen zewnętrzny. Jak na 1053zł za osobę, to naprawdę niewiele, jednak jeśli nastawiamy się na samodzielne zwiedzanie lub kąpiele słoneczne to kwota ta może wydać się nawet atrakcyjna, zwłaszcza biorąc pod uwagę że lipiec to sam środek wakacji, w którym okazje last minute są o kilkaset złotych droższe niż w maju.

Hotel MOOD BEACH
Hotel MOOD BEACH w Bodrum / Turcja

Drugą pod względem cenowym ofertą jest wycieczka do Side, która w kwocie 1273 złotych obejmuje pobyt w trzygwiazdkowym hotelu oraz wyżywienie all inclusive, które obejmuje także spożywanie lokalnych trunków wysoko procentowych. W cenie pobytu podobnie jak w przypadku oferty w Bodrum otrzymamy dodatkowo dostęp do basenu hotelowego oraz 2 barów i restauracji.

Osoby, które nie wyobrażają sobie urlopu last minute bez plażowania, zmuszone będą pokonać dystans 450 metrów do najbliższej plaży. Dla najbardziej leniwych hotelowych gości Hotel RAINBOW CASTLE przygotował hotelowe busy, które dwa razy dziennie kursują na plaże i z powrotem.

Oprócz wyżywienia all inclusive oferta ta posiada jeszcze jeden duży atut, którym jest bezpłatny pobyt w hotelu pierwszego dziecka  do 14 lat.

RAINBOW CASTLE Side
Hotel RAINBOW CASTLE w Side / Turcja

Dla bardziej wymagających osób, dostępna jest również atrakcyjna oferta all inclusive w hotelu o wyższym standardzie. Największą okazją last minute w tym przypadku są wakacje w czterogwiazdkowym hotelu GALAXY BEACH w Alanya, który oddalony jest od prywatnej plaży o zaledwie 20 metrów. Hotel GALAXY BEACH swoim gościom oferuje także dostęp do dwóch basenów, siłowni, sauny, łaźni tureckiej, restauracji oraz 2 barów, a także bezpłatnych animacji. Za wszystkie te atrakcje zapłacimy zaledwie 40 złotych więcej niż za pobyt w hotelu RAINBOW CASTLE w Side, bo koszt 7-dniowego pobyt w ofercie last minute Turcja to zaledwie 1313zł od osoby.

Hotel GALAXY BEACH w Alanya
Hotel GALAXY BEACH w Alanya / Turcja

Sprawdź inne wycieczki do Turcji

Okazje last minute Grecja

Wycieczki do Grecji to prawdziwy hit tego sezonu. Jak pokazują dotychczas zgromadzone statystyki to najchętniej wybierany przez Polaków kierunek wakacyjnych podróży w 2016 roku.

Decydując się na wyjazd do Grecji z ofertą last minute w weekend 9-10 lipca najtańszą dostępną ofertą jest wycieczka na Kretę, które koszt wynosi 1290 złotych za osobę. W kwocie tej oprócz przelotu zakupimy również pobyt w trzygwiazdkowym hotelu w Aparthotel Kasapakis bez wyżywienia. Hotel ten oddalony jest od najbliższej plaży o zaledwie 10 metrów, a jedyną atrakcją do jakiej mamy dostęp w cenie jest przy hotelowy basen ze słodka wodą.

Hotel Aparthotel Kasapakis Kreta / Grecja
Hotel Aparthotel Kasapakis Kreta / Grecja

Jeśli zamiast blisko położonej plaży w tej samej cenie woli mieć śniadanie w hotelu, to możemy wybrać wakacje w trzygwiazdkowym hotelu Malia Holidays, który oddalony jest od najbliższej plaży o ponad 1090 metrów.

Malia Holidays Kreta / Grecja
Hotel Malia Holidays Kreta / Grecja

Jeśli chcemy wypoczywać nie martwiąc się o posiłki oraz zimne napoje, to możemy zarezerwować last minute Grecja z opcją all inclusive, których koszt w drugi weekend lipca wynosi co najmniej 1720 złotych. W tej cenie oprócz opcji wyżywienia all inclusive otrzymujemy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu Triton Garden, który oczywiście znajduje się na Krecie, która jak pokazują zaprezentowane oferty jest najtańszą grecką wyspą.

Hotel Triton Garden Kregra / Grecja
Hotel Triton Garden Kregra / Grecja

 

Sprawdź inne wycieczki do Grecji

Atrakcyjne oferty last minute 9-10 lipca 2016

Jeśli planujemy rozpocząć wakacje w najbliższy weekend, to najbardziej atrakcyjnym kierunkiem pod względem cenowym będzie Turcja, a tuż za nią Grecja. Wycieczki last minute do tych krajów to wydatek rzędu 1000-1700 złotych od osoby w zależności od wybranej opcji wyżywienia oraz standardu hotelu. Wakacje w tej cenie w środku sezonu urlopowego to naprawdę niezła okazja, z której warto skorzystać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *