Egipt last minute

Egipt last minute – czyli ciekawe okazje na wakacje all inclusive

Jeszcze kilka lat temu wycieczki do Egiptu cieszyły się wśród Polaków ogromny zainteresowaniem. Niestety „Arabska wiosna” zdestabilizowała sytuacje w tym kraju, a kolejne zamachy terrorystyczne skutecznie odstraszyły potencjalnych turystów.

Na szczęście sytuacja polityczna w kraju Faraonów powoli stabilizuje się, a turyści coraz częściej pytają się o oferty last minute Egipt, które obecnie ze względu na mniejsze zainteresowanie są jeszcze w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jak wybrać najlepsze oferty last minute Egipt?

Wybierając ofertę last minute Egipt trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na standard hotelu oraz najlepiej wybierać opcję all inclusive. W przypadku hotelu należy wybierać wyłącznie te 4 i 5 gwiazdkowe, co gwarantuje odpowiedni poziom czystości oraz wypoczynku.

Hotele w Egipcie, podobnie jak w innych krajach arabskich mają inny system przyznawania gwiazdek, stąd też hotel 3 gwiazdkowy w Egipcie w żadnym względzie nie jest odpowiednikiem hotelu o tym samym standardzie w Europie.

Jeśli chodzi o opcję wyżywienia, to w przypadku Egiptu najlepszym rozwiązaniem jest zakup wyżywienia all inclusive. Zapewni to nam dostęp do dużej ilości bezpłatnych napoi, które przy panujących w Egipcie temperaturach na pewno będą nam bardzo potrzebne.

Okazje last minute Egipt

Jeszcze kilka miesięcy temu wycieczki do Egiptu z opcją all inclusive kosztowały zaledwie 1000 złotych. Obecnie ze względu na sezon wakacyjny takich okazji już nie ma jednak, w porównaniu do innych kierunków takich, jak Włochy, Hiszpania, czy Cypr, oferty last minute Egipt są wciąż atrakcyjne.

Wycieczki do Egiptu – Hurghada już od 1600 złotych.

Obecnie największe okazje last minute na wycieczki do Egiptu kosztują ponad 1600 złotych za osobę. W cenie tej możemy zarezerwować pokój w hotelu cztero, a czasami też pięciogwiazdkowym.

Egipt Hurghada
Egipt Hurghada

Najbardziej atrakcyjną ofertą w lipcu 2016 jest tygodniowy pobyt pięciogwiazdkowym w hotelu Amwaj Blue Beach Resort SPA w Hurghadzie. W cenie oczywiście mamy wyżywienie all inclusive wraz z napojami i lokalnymi trunkami wysokoprocentowymi, które podawane są przez całą dobę. Do naszej dyspozycji oddane są 4 bary, w tym bar przy basenie oraz plaży, a także 3 restauracje.

Relaksu możemy zażywać w dwóch hotelowych basenach oraz odpłatnie w SPA. W cenie pobytu mamy dostęp do centrum fitness oraz boiska do siatkówki plażowej. Najbliższa plaża oddalona jest od hotelu o zaledwie 145 metrów, co zapewni nam maksymalny komfort i odpoczynek.

Jeśli wstrzymamy się z zakupem oferty last minute Egipt do 15-17 lipca na wyjazd 21 lipca, to możemy zaoszczędzić jeszcze około 200 złotych. Jeśli jednak woli wcześniej zapewnić sobie miejsca w tym wysokiej klasy hotelu to możemy być pewni że nawet płacąc 1600 złotych za tygodniowy pobyt dla jednej osoby korzystamy z super okazji.

Wakacje w Marsa Alam

Kolejną atrakcyjną ofertą, tym razem na drugi miesiąc wakacji, czyli sierpień jest tygodniowy pobyt w hotelu Dreams Beach Resort Marsa Alam, który również posiada pięć gwiazdek. Pobyt w raz z ofertą last minute Egipt w okresie od 27 sierpnia do 3 września z opcją wyżywienia all inclusive to wydatek rzędu 1800 złotych.

W cenie oprócz klimatyzowanego pokoju o wysokim standardzie otrzymamy bezpłatny dostęp do 9 zewnętrznych basenów, bezpłatne lekcje tańca oraz animacje, a także nielimitowany wstęp na siłownię. Za dopłatą skorzystać możemy ze SPA oraz oświetlonego kortu tenisowego.

Egipt Marsa Alam
Egipt Marsa Alam

Oferta ta podobnie jak pobyt w hotelu Amwaj Blue Beach Resort SPA w Hurghadzie to nie lada okazja, zwłaszcza biorąc pod uwagę standard hotelu oraz pogodę, jaka czeka nas w Egipcie każdego dnia.

Sprawdź najtańsze oferty last minute Egipt z opcją wyżywienia all inclusive.

Last minute Egipt

Jeśli chcecie spędzić wakacje w Egipcie, to warto czekać na ostatnią chwilę z zakupem wakacji. Wycieczki z oferty last minute Egipt na kilka dni przed ich rozpoczęciem można kupić kilkaset złotych taniej i cieszyć się nie tylko gwarantowaną pogodą, ale również najwyższym standardem obsługi w hotelach pięciogwiazdkowych z opcją wyżywienia all inclusive.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *