tanie wczasy last minute

Tanie wczasy last minute w lipcu

Lipiec to najchętniej wybierany przez wczasowiczów miesiąc. Największą popularnością w tym okresie cieszą się oczywiście tanie wczasy last minute w najpopularniejszych kurortach w Grecji, Bułgarii oraz Turcji. W tym okresie wbrew pozorom oferty last minute nadal są w bardzo okazyjnych cenach, które rozpoczynają się już od 1000 złotych.

Jak znaleźć tanie wczasy last minute?

W dzisiejszych czasach znalezienie atrakcyjnych ofert last minute nie jest już takie trudne jak jeszcze kilka lat temu. Dziś możemy sobie porównać oferty wycieczek u wielu touroperatorów na ich stronach interesownych, a samej rezerwacji dokonać w Internecie.

Nawet jeśli chcemy porady specjalisty do spraw turystyki możemy ją również uzyskać bez konieczności wychodzenia z domu do biura podróży, poprzez chat lub infolinię. Dlatego też Internet jest najlepszym miejscem, w którym możemy znaleźć tanie wczasy last minute w bardzo atrakcyjnych cenach.

Najtańsze wczasy last minute w lipcu?

Bułgaria najtańsza w lipcu

Najtańsze dostępne oferty last minute na lipiec to wycieczki do Bułgarii, których cena rozpoczyna się od 1065zł za siedem dni pobytu w dwugwiazdkowym hotelu ze śniadaniem. O 200 złotych więcej będzie kosztować nas pobyt w tym samym hotelu z opcją all inclusive, w cenie której mamy nie tylko posiłki i przekąski, ale również napoje oraz lokalne alkohole.

Sprawdź wycieczki do Bułgarii w lipcu

Tanie wczasy w Turcji

Równie atrakcyjne i tanie wczasy last minute w lipcu można znaleźć na wyjazdy do Turcji do Bodrum, gdzie koszt pobytu w trzygwiazdkowym hotelu ze śniadaniem wynosi 1091 złotych. Dopłacają do tej kwoty sto złotych możemy znaleźć oferty wyżywienia ze śniadaniami oraz obiadokolacjami. Opcja all inclusive w przypadku wycieczek do Turcji w lipcu to koszt od 1310zł.

Sprawdź wycieczki do Turcji w lipcu

Wycieczki do Grecji już od 1200 złotych

Wycieczki do Grecji są już nieco droższe od oferty Turcji oraz Bułgarii ponieważ ich koszt rozpoczyna się od 1270 złotych za 7 dni w trzygwiazdkowym hotelu bez wyżywienia. Śniadania i obiadokolacje to dodatkowe 380 złotych do ceny wycieczki, a opcję all inclusive w lipcu kupimy dopiero za 1700 złotych.

Sprawdź wycieczki do Grecji w lipcu

Tanie wczasy last minute na ostatnią chwilę

Oczywiście powyższe ceny dotyczą wyjazdów last minute, do których  pozostało  około 10 dni, dlatego też istnieje duże prawdopodobieństwo że wycieczki do Grecji, Turcji oraz Bułgarii nawet  w lipcu, na 2-3 dni przed wyjazdem będzie można kupić jeszcze o 200-300 złotych taniej. Dlatego też warto poczekać do ostatniej chwili, aby zakupić naprawdę tanie wczasy last minute po okazyjnej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *