okazje last minute

Weekendowe okazje last minute 16-17.07.2016

Jeśli patrząc za okno coraz częściej myślimy o wakacyjnych wyjazdach, to znak że już w ten weekend powinniśmy wybrać się na zasłużony urlop. Najlepsze okazje last minute na zbliżający się weekend to podobnie jak tydzień temu wycieczki do Turcji oraz Grecji, która cieszy się rekordową popularnością w tym roku.

Weekendowe okazje last minute na wycieczki do Turcji

Decydując się na rozpoczęcie wakacji w weekend 16-17 lipca musimy liczyć się z tym że prawdziwych okazyjnych wyjazdów jest jak na lekarstwo. Spowodowane jest to szczytem wakacyjnych wyjazdów, a także niesprzyjającą aurą w Polsce, która napędza sprzedaż touroperatorom, przez co nie obniżają oni znacząco cen wycieczek nawet na oferty typu last minute.

Najtańsze z pośród wszystkich ofert są wycieczki do Turcji, które w przypadku hotelów trzygwiazdkowych oraz opcji wyżywienia w której skład wchodzą śniadania i obiadokolacje kosztują od 1100 do 1200 złotych za 7 dni pobytu. Jeśli interesują nas okazje last minute o wyższym standardzie oraz z opcją all inclusive, wówczas musimy liczyć się z wydatkiem ponad 1250 złotych.

Najtańsze wycieczki do Turcji

Najtańsza dostępna oferta na wycieczki do Turcji to 7-dniowy pobyt w Alanya w trzygwiazdkowym hotelu Doris Aytur. W cenie 1156 złotych oprócz śniadań i obiadokolacji otrzymujemy położoną w odległości 60 metrów publiczną plaże oraz basen hotelowy wraz ze zjeżdżalnią.

Największa okazja last minute Turcja

Największa okazją last minute na zbliżający się weekend jest jednak pobyt w czterogwiazdkowym hotelu GALAXY BEACH w Alanya wraz z opcją wyżywienia all inclusive w cenie 1268 złotych za 7 dni pobytu. Cena ta oprócz posiłków, zimny napoi oraz prywatnej plaży oddalonej od hotelu o zaledwie 20 metrów oferuje również bezpłatny dostęp do siłowni, sauny, łaźni tureckiej, a także animacje.

Sprawdź inne oferty na wycieczki do Turcji.

Okazje last minute Grecja na weekend 16-17 lipca

Z oferty ponad kilkuset touroperatorów wybraliśmy najtańsze i najbardziej atrakcyjne wycieczki do Grecji, które rozpoczynają się w zbliżający się weekend.

Najtańsze wycieczki do Grecji

Z pośród wszystkich dostępnych ofert wycieczek do Grecji najtańszą jest 7 dniowy wyjazd na wyspę Kreta, gdzie pobyt w dwugwiazdkowym hotelu Thalia Apartments bez wyżywienia kosztuje 1445 złotych. W cenie otrzymamy zaledwie dostęp do hotelowego basenu, co podobnie jak oddalona o ponad 360 metrów plaża nie zachęca do wyboru tej oferty.

Atrakcyjne last minute Grecja

Najbardziej atrakcyjna oferta last minute Grecja na ten weekend nie należy do najtańszych, jednak naprawdę jest warta uwagi. W kwocie 2799zł otrzymujemy 7 dni pobytu na wyspie Kreta w pięciogwiazdkowym hotelu AGELIA BEACH oddalony od plaży o zaledwie 72 metry. Tak bliska odległość plaży sprawia, że większość pokoi hotelowych to pokoje z widokiem na morze, oczywiście wyposażone w klimatyzację. Dodatkowo w cenie otrzymuje wyżywienie all inclusive z którego możemy korzystać w restauracji oraz dwóch hotelowych barach. Do naszej dyspozycji oprócz plaży położonej bezpośrednio przy hotelu oddane są również trzy baseny hotelowe, do których część hotelowych pokoi położonych na parterze ma dostęp bezpośrednio z tarasu.

Sprawdź inne oferty na wycieczki do Grecji.

Wypoczynek w Grecji i Turcji w weekend 16-17 lipca

Weekendowe okazje last minute na najbliższe dni nie powalają na kolana. Najtańsze oferty to wydatek 1100-1200 złotych, a  w cenie w większości przypadków nie otrzymamy żadnego posiłku lub wyłącznie śniadanie. Jeśli chcemy wypoczywać w lepszym standardzie lub z opcją all inclusive to musimy głębiej sięgnąć do kieszeni wyciągając z niej co najmniej 1300 złotych lub w przypadku last minute Grecja co najmniej 2799 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *