last minute

Weekendowe okazje last minute 23-24 lipiec 2016

Wakacji w pełni! Osoby przed urlopem coraz częściej patrzą na oferty last minute biur podróży, szukając najlepszej okazji na wypoczynek. Dla tych, którzy planują rozpocząć urlop w najbliższy weekend przygotowaliśmy najciekawsze propozycje na wypoczynek w Grecji oraz Turcji, a także ciekawe oferty last minute Hiszpania.

Najlepsze okazje na wypoczynek w Grecji

Wycieczki do Grecji w środku sezonu wakacyjnego naprawdę zdrożały. Obecnie najtańsza dostępna oferta na najbliższy weekend to wyjazd na wyspę Kretę bez wyżywienia z pobytem w trzygwiazdkowym hotelu Apartamenty Apollo za 1759zł od osoby.

Apartamenty Apollo - Kreta / Grecja
Apartamenty Apollo – Kreta / Grecja

Jeśli szukamy oferty  rozpoczynającej się weekend 23-24 lipca o wyższym standardzie oraz z wyżywieniem all inclusive, to musimy liczyć się z wydatkiem około 2500 złotych za 7 dni pobytu. Najtańszą ofertą last minute Grecja z wyżywieniem all inclusive w czterogwiazdkowym hotelu jest pobyt na Korfu w hotelu Hotel Grande Mare Hotel and Wellness . Cena wypoczynku w tym miejscu dla jednej osoby to wydatek 2508zł za 7 dni pobytu.  W cenie otrzymamy pokój w hotelu oddalonym o 50 metrów od najbliższej, publicznej plaży, dostęp do hotelowego basenu oraz basenu dla dzieci, a także baru i restauracji, w których możemy skorzystać z opcji all inclusive.

Hotel Grande Mare Hotel and Wellness - Korfu / Grecja
Hotel Grande Mare Hotel and Wellness – Korfu / Grecja

Sprawdź inne oferty last minute Grecja

Okazje last minute Turcja na weekend

Dla osób, które nie przestraszyły się ostatnich wydarzeń w Turcji i chcą skorzystać z najlepszych okazji last minute Turcja pojawiły się naprawdę atrakcyjne promocje, które są o wiele tańsze niż wypoczynek w Grecji.

Pierwszą nie lada okazją last minute Turcja na najbliższy weekend jest 7-dniowy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu Doris Aytur z opcją all inclusive za jedyne 1156 złote od osoby. Atutami tej oferty są oddalenie hotelu o zaledwie 70 metrów od najbliższej plaży, okazjonalne animacje organizowane wieczorami, a także basen ze zjeżdżalnią. Opcja all inclusive nie jest zbyt bogata, ponieważ w ramach tej oferty otrzymuje śniadanie, obiady oraz przekąski wraz z napojami, jednak mimo to wydatek 1156 złotych od osoby w środku sezonu, za pewną słoneczną pogodę to nie lada okazja.

Hotel Doris Aytur - Alanya / Turcja
Hotel Doris Aytur – Alanya / Turcja

Jeśli mamy nieco większy budżet przeznaczony na wypoczynek w Turcji możemy skorzystać z ciekawej oferty czterogwiazdkowego hotelu MAY GARDEN CLUB w Alanya z opcją all inclusive, za którą zapłacimy zaledwie 1470 złotych od osoby.

W ramach tej oferty otrzymamy pokój w hotelu oddalonym od najbliższej plaży o 50 metrów, bezpłatne Wi-Fi w pokojach, dostęp do hotelowej restauracji oraz trzech barów przez 24 godziny na dobę, bezpłatne animacji oraz dostęp do siłowni, łaźni tureckiej, masażów oraz bilardu.

MAY GARDEN CLUB Alanya / Turcja
MAY GARDEN CLUB Alanya / Turcja

Oczywiście korzystanie z powyższych ofert to samodzielna decyzja, która wiąże się z pogwałceniem ostrzeżenia MSZ, które odradza obecnie wypoczynek w Turcji.

 Sprawdź inne oferty last minute Turcja

Wycieczki do Hiszpanii w weekend 23-24 lipca

Ostatnim kierunkiem, który proponuje bardzo ciekawe oferty last minute jest Hiszpania. Wycieczki do tego kraju są oczywiście droższe niż do Turcji, czy Grecji, jednak na ten weekend pojawiło się kilka ciekawych okazji na wypoczynek w Hiszpanii.

Pierwszą okazją last minute Hiszpania jest tygodniowy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu President na Costa Brava, gdzie obecnie panują temperatury rzędu 32-36 stopni Celsjusza oraz bezchmurna pogoda. Koszt wakacji w tym miejscu to 2619zł od osoby, a w cenie otrzymujemy pełne wyżywienie w postaci śniadań oraz obiadokolacji.

President - Costa Brava / Hiszpania
President – Costa Brava / Hiszpania

W cenie wycieczki do Hiszpanii z pobytem w hotelu President otrzymujemy również dostęp do bezpłatnego Wifi, które wbrew pozorom nie jest standardem nie tylko w Hiszpanii, a także dostęp do dwóch hotelowych basenów oraz darmowe, wieczorne występy i animacje dla dzieci i dorosłych.

Sprawdź inne oferty last minute Hiszpania

Okazje last minute na weekend 23-24 lipiec

Mimo coraz bogatszej oferty touroperatorów działających w Polsce, znalezienie taniej oferty last minute w środku sezonu wakacyjnego jest niezwykle trudne. Nawet do niedawna tanie wycieczki do Egiptu, czy Bułgarii podrożały ostatnio o kilkaset złotych. Przyczyniła się do tego głównie niestabilna sytuacja w Turcji, która mimo bardzo atrakcyjnych ofert last minute jest odradzana przez MSZ Polski jako kierunek wakacyjnych podróży.

Jeśli jednak nie boimy się sytuacji geopolitycznej w tym kraju to właśnie oferty last minute Turcja będą dla nas najbardziej atrakcyjne na ten weekend.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *