Wakacje all inclusive – wycieczki last minute

Decydując się na wakacje poza granicami Polski coraz więcej osób stawia przede wszystkim na komfort wypoczynku wybierając opcje wyżywienia all inclusive, w ramach, której mamy nie tylko zapewnione trzy lub dwa posiłki w postaci śniadania, obiadu (obiadokolacji) oraz kolacji, ale także przekąski, zimne napoje, często również lody i lokalne alkohole bez limitów. Dla tych, którzy wybierają wycieczki last minute z opcją all inclusive znaleźliśmy kilka ciekawy propozycji na wypoczynek zagranicą i to jeszcze w te wakacje.

Wycieczki last minute all inclusive

Last minute Maroko

Pierwszą bardzo ciekawą ofertą jest wycieczka do Maroka, gdzie 7 dni w czterogwiazdkowym hotelu Blue Sea Le Tivoli w Agadir z opcją wyżywienia all inclusive możemy spędzić już od 2245zł od osoby.

W tej cenie oprócz nielimitowanych posiłków oraz napoi, mamy także możliwość wzięcia udziału w zajęciach aerobiku oraz gimnastyki w basenie. Dodatkowym plusem tej oferty last minute Maroko jest fakt, że dzieci w wieku od 2 do 14 lat pobyt w hotelu mają gratis.

Blue Sea Le Tivoli Agadir / Maroko
Blue Sea Le Tivoli Agadir / Maroko

Last minute Hiszpania

Kolejną bardzo ciekawą opcją all inclusive na wypoczynek jest oferta last minute Hiszpania z pobytem na Majorce w czterogwiazdkowym hotelu Globales Palmanova za 2649zł od osoby.

Podczas tygodniowego pobytu na Majorce możemy bezpłatnie korzystać z hotelowego basenu, plaży oddalonej o 250 metrów od hotelu, a także stołu do tenisa stołowego oraz zajęć aerobiku. Bezpłatne są także animacje, które są skierowane zarówno do dzieci, jak i rodziców.

Globales Palmanova Majorka / Hiszpania
Globales Palmanova Majorka / Hiszpania

Last minute Egipt

Ostatnią propozycją na tanie wczasy last minute z opcją wyżywienia all inclusive na wakacyjne miesiące jest 7-dniowy pobyt w Egipcie w Hurghadzie w czterogwiazdkowym hotelu Mirage New Hawaii Resort Spa za 1849zł od osoby.

Mirage New Hawaii Resort Spa Hurghada / Egipt
Mirage New Hawaii Resort Spa Hurghada / Egipt

W cenie pobytu otrzymujemy pokój w hotelu oddalonym od plaży o około 100 metrów, nielimitowane przekąski, lody oraz napoje dostępne przez 24h, w tym także te o większej zwartości procentów, Dodatkowo do naszej dyspozycji oddane są dwa baseny, stół do tenisa stołowego, rzutki, stół bilardowy i boisko do siatkówki plażowej. Dla wszystkich gości, którzy skorzystają z oferty last minute Egipt dostępne są także bezpłatne animacje.

Wycieczki last minute

Powyższe wycieczki do Maroka, Egiptu oraz Hiszpanii to tylko kilka wybranych propozycji z bogatej oferty touroperatorów działających w Polsce. Dla osób, które cenią sobie obsługę na najwyższym poziomie oraz pełne wyżywienie z opcją all inclusive dostępne są także inne kierunki, w tym wycieczki do Grecji, Włochy oraz Chorwacji, które można znaleźć w biurach podróży w całej Polsce.

Sprawdź wycieczki last minute

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *