Tanie wczasy last minute

Tanie wczasy last minute na koniec lata

Ostatnie dwa tygodnie wakacji to ostatni dzwonek na tanie wczasy last minute za granicą. Aby znaleźć najlepsze oferty na koniec wakacji 2016 nie warto czekać do ostatnich dni i dokonać rezerwacji już dziś. Obecnie najkorzystniej cenowo prezentują się wycieczki last minute do Bułgarii oraz Turcji, jednak przy odrobinie szczęścia można też trafić na atrakcyjne last minute wyjazdów do Grecji, czy Hiszpanii.

Najtańsze last minute na koniec wakacji

Wycieczki do Turcji najtańsze

Obecnie najlepsze okazje last minute to wycieczki do Turcji, gdzie ceny rozpoczynają się już od 1100 zło od osoby za 7 dni pobytu.  W najlepszej opcji, czyli z pobytem w hotelu pięciogwiazdkowym z opcją all inclusive do Alanya możemy wyjechać już od 1279zł od osoby, co jest naprawdę nie lada okazją.

Oczywiście od wyjazdu do Turcji odstraszają coraz częstsze zamachy terrorystyczne oraz niestabilna sytuacja w samej Turcji, jednak kurorty a Alanya, czy Bodrum są wolne od tego typu wydarzeń i na pewno zapewnią nam odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz spokoju podczas letniego wypoczynku.

Sprawdź oferty last minute Turcja

Wakacje last minute Bułgaria

Jeśli jednak mamy obawy związane z wczasami w Turcji, możemy wybrać kolejny pod względem cenowym kierunek, czyli Bułgarię. Wycieczki do Bułgarii rozpoczynają się na podobnym poziomie cenowym co wakacje w Turcji, czyli od 1100 złotych. Niestety opcja wyżywienia all inclusive, w tym przypadku jest znacznie droższa, a ceny z pełnym wyżywieniem i napojami oscylują w granicy 1600 złotych. Dodatkowo ceny te dotyczą pobyt w hotelach 3 gwiazdkowych, w przypadku pięciogwiazdkowego standardu i opcji all inclusive przyjdzie nam zapłacić prawie 2500 złotych od osoby.

Pogoda w Bułgarii wciąż jest bardzo dobra, a temperatury w przeciwności do tych za oknem w Polsce sięgają 31 stopni Celsjusza.

Sprawdź oferty last minute Bułgaria

Grecja last minute – czyli hit wakacji 2016

Ostatnim kierunkiem, który warto polecić na koniec wakacji, może nie koniecznie ze względu na cenę, jest Grecja. Tanie wczasy last minute w tym kraju w tym okresie graniczą raczej z cudem, a ceny w przypadku hoteli o najniższym standardzie rozpoczynają się 1300-1400 złotych. Opcja All inclusive w przypadku wycieczki do Grecji wynosi podobnie jak w Bułgarii około 1600 złotych, jednak w przypadku hotelu pięciogwiazdkowego przyjdzie nam zapłacić prawie 3000 złotych od osoby.

Mimo wysokich cen, Grecja w tym sezonie była i jest liderem pod względem ilości turystów, którzy wybrali ten kraj. Wyspy takie jak Kos, Korfu, Rodos, czy Kreta cieszyły się ogromną popularnością Polaków, którzy cenili sobie bezpieczeństwo, stabilną pogodę oraz niezapomniane widoki i atrakcje tych i innych greckich wysp.

Sprawdź oferty last minute Grecja

Gdzie wyjechać na koniec wakacji 2016?

Tanie wczasy last minute nawet na koniec wakacji nie są tak atrakcyjne cenowo, jak choćby wyjazdy po koniec maja, czy na początku czerwca. Jeśli jednak chcemy na koniec wakacji odpocząć, łapiąc wakacyjną opalenizną, to najbardziej atrakcyjnym kierunkiem wydaje się być Turcja oraz Bułgaria, gdzie w przystępnej cenie możemy wypoczywać w temperaturach przekraczających 30 stopni Celsjusza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *