wakacje last minute

Weekendowe okazje last minute 17-18 września 2016

Jeśli planujesz rozpocząć urlop w dniach 17-18 września 2016 to koniecznie musisz poznać nasze okazje last minute na wakacje we wrześniu.

Najtańsze oferty last minute

Zbliżająca się coraz większymi krokami jesień sprawia że oferty last minute na wakacje w takich krajach jak Grecja, Bułgaria, czy też Albania tanieją na potęgę.

Grecja najtańsza we wrześniu

Najtańszą ofertą w ten weekend jest 7 dniowy pobyt na greckiej wyspie Kreta, który kosztuje zaledwie 1125zł od osoby. W cenie otrzymamy przelot z Katowic na Rodos oraz pobyt w dwugwiazdkowym hotelu oddalonym od plaży o około 400 metrów. Niestety w tej kwocie nie otrzymamy żadnego posiłku.

Sprawdź inne wycieczki do Grecji

Albania last minute w atrakcyjnej cenie

Bardziej atrakcyjne wydaje się być oferta wakacji w Albanii, na wybrzeżu Jońskim, gdzie za 7 dni wakacji zapłacimy zaledwie 1258 złotych. Cena jest tym bardziej atrakcyjne, jeśli weźmiemy pod uwagę że w tej kwocie mamy zapewniony pobyt w trzygwiazdkowym hotelu znajdującym się 50 metrów od plaży, a dodatkowo w cenie otrzymamy śniadania i obiadokolacje. Oferta ta to prawdziwa okazja last minute zwłaszcza dla osób z Poznania, skąd planowany jest wylot.

Sprawdź inne wycieczki do Albanii

Wycieczki last minute z opcją wyżywienia all inclusive

Jeśli planujemy wycieczki last minute z opcją wyżywienia all inclusive musimy nie co głębiej sięgnąć do portfela. Najtańsze oferty na zbliżający się weekend to wydatek blisko 2000 złotych.

Grecja all inclusive

Najatrakcyjniejsze oferty na wycieczki last minute all inclusive rozpoczynające się w weekend 17-18 września to 7 dniowy pobyt w greckim regionie Chalkidiki, w czterogwiazdkowym hotelu Skion Palace, który kosztuje 1930zł od osoby.

Sprawdź inne wycieczki do Grecji z opcją wyżywienia all inclusive

Wakacje all inclusive we Włoszech

Kolejną pod względem cenowym ofertą, która nie przekracza 2000 złotych jest tygodniowy pobyt we włoskim Kalabria. W kwocie 1999 złotych otrzymamy zakwaterowanie w czterogwiazdkowym hotelu położonym na malowniczym wzgórzu na południowym wybrzeżu Włoch oraz oczywiście pełne wyżywienie wraz z napojami oraz trunkami wysokoprocentowymi.

Sprawdź inne wycieczki do Włoch z opcją wyżywienia all inclusive

Weekendowe okazje

W zbliżający się weekend warto rozpocząć swój urlop, korzystając z okazji na tani zakup wycieczki last minute. Wybierając wycieczki do Grecji lub Albanii możemy zaoszczędzi kilkaset złotych w porównaniu do cen, jaki na te same wyjazdy widniały jeszcze w sierpniu. Dodatkowo pogoda w tym regionie wciąż zachęca do kąpieli słonecznych, na co nie możemy sobie pozwolić już w Polsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *