Egipt Last minute

Wakacje last minute w listopadzie

Za oknem coraz chłodnie,  a w niektórych regionach Polski pojawia się pierwszy śnieg. Coraz częściej marzymy o wakacyjnej, słonecznej pogodzie, która jeszcze kilka miesięcy tematu gościła w naszym kraju. Aby urzeczywistnić te marzenia możemy wybrać jedną z atrakcyjnych ofert last minute dostępnych w biurach podróży w całej Polsce.

Atrakcyjne oferty last minute na listopad

W listopadzie z oferty wszystkich biur podróży zniknęła Grecja, która podobnie jak Bułgaria, czy Chorwacja jest poza sezonem wakacyjnym. Również wakacje w Turcji w tym okresie mogą nas nie miło zaskoczyć, niskimi temperaturami. Dlatego też najlepsza opcją na słoneczne wakacje w listopadzie jest pobyt w krajach północnej Afryki, takich jak Egipt, Maroko, czy Tunezja, gdzie temperatury wciąż sięgają 30 stopni Celsjusza, a temperatura wody nawet 22-26 stopni.

Wakacje last minute Egipt

Oferty last minute Egipt obecnie nie należą do najtańszych. Za 7-dniowy pobyt w państwie Faraonów musimy zapłacić co najmniej 1659 złotych od osoby. W cenie tej otrzymujemy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu z opcją wyżywienia, która obejmuje śniadania i obiadokolacje.

Jeśli chcemy zakupić wycieczki do Egiptu z pobytem w hotelu o wyższym standardzie oraz z opcją wyżywienia all inclusive przyjdzie nam zapłacić co najmniej 1724 złotych. Porównując oferty last minute Egipt z okresu wakacji, cena pobyt w tym kraju wzrosła o ponad 200 złotych, jednak jest to wynikiem uszczuplenia oferty wakacyjnej touroperatorów o tak znaczące kierunki jak: Grecja, Bułgaria, czy Cypr.

Tani urlop w Tunezji

Zupełnie odmiennie prezentuje się oferta wycieczek do Tunezji, które kosztują blisko 400 złotych mniej niż wakacje w Egipcie. Wynikiem tak niskich cen jest powrót Tunezji do oferty touroperatorów po dłuższej nieobecności, która była spowodowana dramatycznymi wydarzeniami w tym kraju.

Obecnie Tunezja zwiększyła swoje nakłady na ochronę i bezpieczeństwo kilkukrotnie i stała się równie bezpiecznym regionem, jak Egipt, czy Maroko.

Wycieczki do Tunezji w listopadzie są w bardzo atrakcyjnej cenie. Najtańsza oferta z pobytem w hotelu czterogwiazdkowym i wyżywieniem all inclusive to wydatek zaledwie 1209zł od osoby. Tydzień pobytu w hotelu pięciogwiazdkowym i opcją all inclusive możemy zarezerwować już od 1359zł co jest naprawdę nie lada okazją. Dodatkowo w niektórych hotelach mamy możliwość otrzymania bezpłatnego pobytu dla dziecka do 12 roku życia.

Wakacje w Maroko

Ostatnim kierunkiem, o którym warto pomyśleć w listopadzie jest Maroko. Oferty last minute Maroko są najdroższe z całej oferty zimowych wakacji. Najtańsza wycieczka do Maroko to koszt 1949 złotych, a w cenie otrzymujemy pobyt w czterogwiazdkowym hotelu wraz ze śniadaniami i obiadokolacjami. Jeśli chcemy wraz z wycieczką do Maroka zakupić również wyżywienie all inclusive, to koszt wycieczki wzrośnie do 2449 złotych, czyli prawie dwa razy tyle ile kosztuje 7-dniowy pobyt w Tunezji.

Gdzie wyjechać na wakacje w listopadzie?

Najlepsza opcją na wakacje w listopadzie jest Tunezja, która oferuje nie tylko najniższe ceny, ale również bardzo wysoki standard. Pobyt w 5-gwizdkowym hotelu z wyżywieniem all inclusive za zaledwie 1359 złotych, to najlepsza okazja od wielu sezonów na wakacje w listopadzie.

Jeśli jednak nie jesteśmy jeszcze przekonani co do poziomu bezpieczeństwa jaki zapewnia Tunezja, możemy wybrać wycieczki do Egiptu, które są wciąż w atrakcyjnej cenie, która jest o wiele niższa niż w przypadku ofert last minute Maroko.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *