Hiszpania last minute

Najlepsze oferty last minute Hiszpania na długi listopadowy weekend

Już jutro rozpoczynam długi listopadowy weekend, który jest ostatnim okresem przed świętami Bożego Narodzenia, w którym możemy pozwolić sobie na zagraniczny wypad do cieplejszych krajów. Oczywiście wycieczki do Grecji, Bułgarii, czy Chorwacji nie wchodzą w grę, ponieważ aktualnie panują tam dość niskie w porównaniu z wakacyjnymi temperatury.

Również wycieczki do Egiptu, czy Maroko tym razem są poza naszym zasięgiem, ponieważ w tym terminie nie ma żadnych wylotów z naszego kraju.

Ciekawą opcją na listopadowy długi jest oferta last minute Hiszpania, gdzie za niewielką kwotę możemy się wybrać na 3 lub więcej dni.

Last minute Hiszpania

Wybierając się 11 listopada do Hiszpanii możemy wybrać opcje 3 dniowego pobytu, którego ceny rozpoczynają się już od 1800 złotych od osoby lub też  wybrać ofertę last minute Hiszpania na 7 dni, która będzie nie wiele droższa od 3 dniowego pobytu.

Jeśli mamy więcej dni urlopu i możemy pozwolić sobie na tygodniowy listopadowy wyjazd, to bardzo ciekawą opcją jest 7-dniowy pobyt w hotelu Royal Star na Costa Brava, który oferuje czterogwiazdkowy standard oraz pełne wyżywienie za 2210 złotych od osoby.

Ten sam hotel oferuje również pobyt z opcją all inclusive, jednak wówczas do ceny pobytu musimy doliczyć około 270 złotych od osoby.

W tym terminie dostępne są również wycieczki do Hiszpanii do Costa Blanka, gdzie ceny pobytu rozpoczynają się od 2112 złotych od osoby w przypadku śniadań w cenie lub 2583 złotych w przypadku opcji all inclusive.

Urlop w długi listopadowy weekend

Niestety wybór ofert na długi listopadowy weekend jest ograniczony, a jedyną sensową opcją na wakacje w tym okresie jest oferta last minute Hiszpania,  która jako jedyna rozpoczyna się 11 listopada. Jeśli postanowimy nieco przesunąć nasz urlop, to już od 13 listopada możemy skorzystać z atrakcyjnych cen na wycieczki na Maltę, które w tym terminie z wylot z Berlina możemy zakupić nawet za 580 złotych w przypadku pobytu czterodniowego lub  720 złotych w przypadku tygodniowego urlopu na tej wyspie.

Również w przypadku Hiszpanii wybierając się wakacje po 13 listopada możemy sporo zaoszczędzić. Wówczas w ofercie pojawiają się wyjazdy na Costa del Sol ze śniadaniami i obiadokolacjami oraz hotelem czterogwiazdkowym nawet od 1340 złotych za 7 dni pobytu.

Jak widać oferta touroperatorów na listopadowy weekend są bardzo skromne, dlatego warto zaplanować urlop od 13 listopada, co pozwoli na wybór z pośród większej ilości ofert last minute Hiszpania oraz inny kierunków podróży.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *