wycieczki do Turcji

Okazje First Minute na wakacje 2017, tańsze niż last minute!

Rok 2016 nieubłaganie zbliża się do końca, jednak w branży turystycznej nie oznacza to wcale przestoju, ponieważ już w październiku u większości touroperatorów ruszyła oferta First Minute 2017, która w wielu przypadkach jest nawet tańsza niż analogiczne oferty last minute Turcja, Grecja, czy Egipt.

Okazje First Minute 2017, lepsze niż last minute!

Przeglądając aktualne oferty touroperatorów na rok 2017 można znaleźć naprawdę okazyjne wycieczki, które są o 20-30% tańsze niż analogiczne oferty last minute w roku 2016. Prawdziwe perełki można znaleźć wśród wycieczek do Turcji, czy Egiptu, gdzie w cenie poniżej 1700 złotych możemy zarezerwować 7-dniowe wycieczki z wyżywienie all inclusive. W przypadku oferty last minute Turcja z kilku dniowym okresem oczekiwania na wylot zmuszeni byśmy byli zapłacić ponad 1800 złotych, a jedyni wylot następnego dnia po rezerwacji umożliwiałbym zakup oferty last minute taniej niż tej samej wycieczki kilka miesięcy przed startem.

Najlepsze wycieczki do Turcji First Minute 2017

Pierwsza perełką z pośród wycieczek do Turcji jest oferta tygodniowy pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu DIDIM BEACH ELEGANCE AQUA w tureckim Bodrum, z opcją wyżywienia utltra all inclusive, która zapewnia posiłki przez 24 godziny. Dodatkowo w cenie pobytu, która wynosi 1631zł od osoby otrzymamy dostęp do hotelowego aquaparku, możliwość skorzystania z animacji, bezpłatne wi-fi, siłowania, sauna oraz łaźnia turecka, a także dostęp do hotelowej plaży, która rozciąga się na obszarze ponad 200 metrów i posiada certyfikat błękitnej flagi. Oferta ta jest bardzo atrakcyjna biorąc pod uwagę że nasze wakacje rozpoczniemy 1 czerwca, czyli w okresie, w którym w Turcji temperatury zaczynają osiągać 27-30 stopni Celsjusza.

Jeśli nie lubimy upałów możemy zakupić wycieczki do Turcji jeszcze taniej. Za wyjazd na początku maja 2017 roku i pobyt w 5-gwiazdkowym hotelu KATYA w Alanya z opcją wyżywienia all inclusive możemy zapłacić tylko 1444 złotych od osoby, co nawet w przypadku oferty last minute Turcja jest rzadko spotykane.

Jak widać po powyższych ofertach warto wyszukiwać wycieczki do Turcji na wakacje już w listopadzie. Wybierając ofertę first minute często możemy trafić na nie lada okazję, która przebija oferty last minute Turcja o nawet kilkaset złotych.

Najtańsze wycieczki First Minute 2017 do Egiptu

Równie atrakcyjnie co wycieczki do Turcji prezentują się oferty first minute 2017 na wyjazdy wakacyjne do Egiptu. Najlepsze okazje na lato 2017 to tygodniowy pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu TIA HEIGHTS MAKADI BAY z wyżywieniem, które zawiera śniadania i obiadokolacje już od 1755 złotych 7 dni/os. W cenie pobytu w Hurghadzie otrzymujemy dostęp do 9 restauracji i barów na terenie kompleksu hotelowego, animacje dla dzieci i dorosłych  oraz dostęp do hotelowego aquaparku, siłowni oraz 4 kortów tenisowych.

Jeśli wolicie wypoczywać z opcją wyżywienia all inclusive w cenie 1789 złotych od osoby to możecie wybrać ofert first minute w czterogwiazdkowym hotelu MIRAGE NEW HAWAII, która podobnie jak poprzednia wycieczka rozpoczyna się na początku czerwca. Oferta ta jest równie korzystna jak wczasy w hotelu TIA HEIGHTS MAKADI BAY i na pewno nie będzie tańsza w przypadku oferty last minute Egipt.

Wycieczki do Turcji i Egiptu w ofercie First Minute

Powyższe oferty to tylko część bogatej oferty first minute 2016, która śmiało może konkurować z wycieczkami last minute do Turcji, czy Egiptu. Jeśli jednak nie lubimy planować wakacji i woli podróże na ostatnią chwilę, to musimy poczekać do maja i czerwca, aby wychwycić najlepsze perełki last minute 2017.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *